Nasze wybory, ZABAWA

Spełniamy dziecięce marzenia z Mudpappy – DINOZAURY

Diplodok, stegozaur, triceratops, allozaur… Dinozaury opanowały nasz dom. Stach od prawie 3 miesięcy ma fazę na te prehistoryczne gady. Właściwie to nie tylko on, bo Ignacy też podchwycił zainteresowanie brata, a ja z Łukaszem jeszcze nigdy tyle o nich nie wiedzieliśmy. Ostatnio pokazywałam Wam książki o dinozaurach, które mamy w biblioteczce. Uzbieraliśmy też całkiem sporą kolekcję figurek. Chłopakom jednak dinozaurów cały czas mało.

Szukałam więc innych zabawek z dinozaurami, które zainteresowałyby chłopaków. Z pomocą przyszło Mudpuppy, które spełniło dinozaurowe marzenia. Jeżeli też macie w domu małych fanów prehistorycznych gadów to coś dla Was!!! Z pewnością będzie to super pomysł na prezent mikołajkowy czy gwiazdkowy.

Puzzle z figurkami dinozaurów. Puzzle z dinozaurami to dla Stacha podwójna frajda. W końcu to dwie rzeczy, które uwielbia. Puzzle to nadal jedna z jego ulubionych zabawek, a kiedy połączyć je dodatkowo z dinozaurami to już mamy wprost zestaw idealny. Jakby tego było mało, ta 36 – elementowa układanka ma w zestawie osiem figurek dinozaurów do zabawy. Mamy takie puzzle z ‚W mieście’ i Stach bardzo jeździć pojazdami po ułożonych ulicach.

Puzzle z figurkami dinozaurów Mudpuppy znajdziecie – tutaj.

Magnetyczne konstrukcje. Z założenia zabawka przeznaczona dla starszych dzieci, choć moim zdaniem 3-4 latek powinien sobie z nią poradzić. Stach lubi zabawki magnetyczne. Mamy trzy różne Magnetibooki Janod, które są w ciągłym użyciu. Niestety wśród nich nie ma zestawu z dinozaurami. Tu mamy fajną alternatywę. W zestawie znajdują się 4 plansze i ponad 40 magnesów. Dodatkowo bez problemu można ją wszędzie zabrać ze sobą.

Magnetyczne konstrukcje – dinozaury Mudpuppy znajdziecie – tutaj

Puzzle patyczki. Kiedy zapytałam jakiś czas temu na Instagramie i Facebooku o książki i zabawki z dinozaurami kilka osób poleciło mi te puzzle. To zestaw 24 dwustronnie malowanych patyczków, z których można ułożyć sześć różnych dinozaurów. Do zestawu dołączona jest plansza, na której można patyczki układać. W domu mamy wiele różnych puzzli i układanek, jednak takiej w naszej kolekcji jeszcze nie było.

Puzzle patyczki Potężne dinozaury Mudpuppy znajdziecie – tutaj

Puzzle sensoryczne – to coś dla Ignacego. Z tej serii ma już układankę ze zwierzętami, którą uwielbia. Ja, jak pewnie większość z Was pamięta uwielbiam zabawki sensoryczne. To zestaw czterech 3-elemetowych układanek. Na każdej znajduje się dodatkowy element sensoryczny do dotykania, oglądania, głaskania.

Puzzle sensoryczne Dinozaury Mudpuppy znajdziecie – tutaj

Jeżeli Wasze maluchy nie są fanami dinozaurów, ale interesuje je kosmos, księżniczki, zwierzęta czy coś innego sprawdźcie koniecznie ofertę firmy Mudpuppy – Facebook , Instagram.

Previous Post Next Post

2 komentarze

 • Reply bezimiennie Styczeń 17, 2019 at 8:37 pm

  Hej, co taka cisza u Was? Jakoś tak brakuje mi wpisów…

  • Reply Marta Styczeń 18, 2019 at 9:18 pm

   Hej, dzięki 🙂 cierpimy niestety na notoryczny brak czasu…

  Dodaj komentarz

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.